SZKOLENIA, PROJEKTY, WSPARCIE CAD TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

BEZPŁATNE I DOFINANSOWANE SZKOLENIA

1
Komputerowa Aranżacja Wnętrz AutoCAD
 • 100 godzinne szkolenie indywidualne dla osób bezrobotnych, finansowanych z Urzędów Pracy, KRS, Ośrodków pomocy społecznej, środków Unii Europejskie, bieżących programów pomocowych oraz osób rozpoczynających własną działalność po przerwie w zawodzie. Jeżeli zależy Państwu na krótszym szkoleniu liczba godzin może zostać zredukowana do 70 kosztem mniejszej liczby wykonanych projektów.
 • Celem szkolenia jest realne przeszkolenie osób predysponowanych do tego zawodu, aby mogły bezpośrednio po jego zakończeniu rozpocząć samodzielna pracę. Ze względu na skupienie się w trakcie szkolenia wyłacznie na jednym zagadnieniu związanym z komputerowym opracowaniem projektu, przepracowanie 100 godzin, w krótkim czasie jest ekwiwalentem dwuletnich studiów - o ile studia przygotowują do komputerowego wspomagania projektowania.
 • 2
  Kreślarz AutoCAD
  • 70 godzinne szkolenie indywidualne dla osób bezrobotnych, finansowanych z Urzędów Pracy, KRS, Ośrodków pomocy społecznej, środków Unii Europejskie, bieżących programów pomocowych oraz osób rozpoczynających własną działalność po przerwie w zawodzie. Jeżeli zależy Państwu na jeszcze szerszym szkoleniu liczba godzin może zostać powiększona do 100 poprzez dodanie zagadnień eksperckich.
 • Celem szkolenia jest realne przeszkolenie osób predysponowanych do projektowania CAD, aby mogły bezpośrednio po jego zakończeniu rozpocząć samodzielna pracę. Szkolenie przygotowuje do różnego rodzaju zadań, polecamy dla osób związanych z branżą architektoniczno-budowlaną, zwłaszcza osób, które miały przerwę w pracy. Dla osób, które nie posiadają wykształcenia kierunkowego polecamy to szkolenie jeśli chcą wspomagać swoimi umiejętnościani projektantów różnych branż i w różnych dziedzinach.
 • 3
  Program indywidualny
 • Z założenia nasze szkolenia są przeznaczone dla osób, które na jakiś czas były nieobecne na rynku pracy, bądź chcą się przekwalifikować lub podwyższyć swoje umiejętności. Jeśli potrafią państwo sprecyzować swoje potrzeby, obawy zapraszamy na rozmowę w celu dobrania jak najlepszego programu szkoleniowego.
  • O możliwościach finansowania szkolenia w trybie indywidualnym mogą Państwo uzyskać informacje w lokalnych Urzędach Pracy, Ośrodkach Pomocy Społecznej, programach unijnych, firmach i instytucjach pozyskujących środki unijne

  Wszystkie usługi

  Zapraszamy do kontaktu

  Biuro: 01-710 Warszawa, ul. Włościańska 15 lok.24

  Tel. kom.: +48 501 194 700

  e-mail: e-mail

  Nie wyrażamy zgody, na wykorzystywanie naszych danych do kontaktu w celach marketingowych, promocyjnych itp.