Nasza firma

Repetitio est mater studiorum

Po trzech latach prowadzenia szkoleń, dla innych firm oraz zakończeniu studiów w 1999 roku została zarejestrowana nasza firma. Początkowo prowadziliśmy bardzo popularne w tamtym okresie szkolenia z pakietu Office: Word, Excel Access, PowerPoint, oraz Corel Draw, PhotoShop i oczywiście AutoCAD.

W tak dynamicznie rozwijającej się branży poza szkoleniami niezbędny był także serwis komputerowy, help desk w czym wspieraliśmy i wspieramy naszych klientów od 1996 roku.

Ze względu na wykształcenie budowlane wyspecjalizowaliśmy się w oprogramowaniu do Komputerowego Wspomagania Projektowania CAD, rozwijamy i realizujemy standardowe, ale i wyjątkowe szkolenia, w których skupiamy się przede wszystkim na praktycznych potrzebach naszych klientów.

Od 2008 roku prowadzimy również kursy projektowania wnętrz. A swoje szlify w tej branży zdobywaliśmy wdrażając i projektując w firmach architektoniczno budowlanych od roku 2000

Od 1996 roku wykonujemy projekty, wszędzie tam gdzie potrzebny jest CAD.

Nasza misja

 • Trzy filary dla Państwa komfortu

  Tempo pracy, zmieniające się co rok wersje powodują, iż wielu projektantom brak czasu na wypracowanie najefektywniejszych rozwiązań. My swój czas poświęcamy właśnie na metodykę, rozpoznawanie nowych możliwości i przyśpieszenia procesu projektowania. Dzielimy się tą wiedzą na naszych szkoleniach.

  Pracujemy na komercyjnych wersjach programów AutoCAD, Revit, Inventor w niektórych przypadkach możemy wykonać projekt za Was lub we współpracy z Wami, a także na podstawie szkiców, wytycznych...

  Jeśli pojawią się problemy sprzętowe, programowe również mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

 • Nasze atuty

  W latach 1996-2006 prowadziliśmy z powodzeniem szkolenia w grupach nawet 12 osobowych. Jednakże najwyższą skuteczność ze względu na umiejętności i predyspozycje uczestników szkoleń osiągaliśmy w mniejszych grupach. Dlatego od 2007 prowadzimy szkolenia w małych maksymalnie pięcioosobowych grupach a często dwuosobowych, dzięki czemu łatwiej nam dopasować terminy i mamy czas na indywidualne podejście do każdego klienta. Prowadzimy także szkolenia indywidualne i szkolenia zamknięte.

  Mieścimy się na Żoliborzu w doskonale skomunikowanym miejscu tuz przy wylocie autostrady, można do nas dojechać metrem, autobusem, tramwajem, samochodem w strefie bezpłatnego parkowania a także rowerem miejskim i własnym.

  Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali, wyposażonej w projektor multimedialny, nowoczesne laptopy i komputery stacjonarne z solidną grafiką.

 • Współpraca komercyjna

  Wyróżnia nas to, iż pracujemy na komercyjnych wersjach oprogramowania, dlatego możemy konsultować Państwa projekty poprawiać i zapisywać bez ryzyka, iż pojawi się przy otwieraniu projektu informacja o wykonaniu projektu w wersji edukacyjnej

Wszystkie usługi

Trener, projektant

WYKSZTAŁCENIE

 • mgr inż. Marcin Gołębiewski, absolwent:
 • Politechniki Warszawskiej wydziału inżynierii lądowej na kierunku budownictwo
 • Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowego

CERTYFIKATY

 • Certificate of Completion Autodesk Revit Architecture
 • Certificate of Completion Autodesk AutoCAD Civil 3D
 • Certificate of Completion Autodesk 3ds MAX
 • Certificate of Completion Inventor

EGZAMINY

 • AutoCAD 2013 Certified Professional no. 00260876
 • AutoCAD 2012 Certified Professional no. 00175523

Opinie

“Nasze przedsiębiorstwo od kilku lat korzysta ze szkoleń w StudioCAD, oceny firmy są zawsze najwyższe. Poziom wyszkolenia naszej kadry bardzo wzrósł.”

Marcin

“W związku z dynamicznym rozwojem firmy sukcesywnie zatrudniamy i szkolimy nowych pracowników, wybraliśmy StudioCAD i jesteśmy bardzo zadowoleni”

Justyna

“StudioCAD zrealizowało dla naszych klientów projekt ze środków unijnych, współpraca przebiegała w znakomitej atmosferze - 100% profesjonalizmu ”

Joanna

Zapraszamy do kontaktu

Biuro: 01-710 Warszawa, ul. Włościańska 15 lok.24

Tel. kom.: +48 501 194 700

e-mail: e-mail

Nie wyrażamy zgody, na wykorzystywanie naszych danych do kontaktu w celach marketingowych, promocyjnych itp.