Szkolenia to nasza specjalność od 20 lat

Zaufało nam tysiące klientów. Oferujemy nowatorskie szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb. Prowadzimy szkolenia dla firm, osób prywatnych, studentów Szkolimy profesjonalistów, specjalistów oraz osoby, które nie mają doświadczenia w programach CAD.

Dowiedz się więcej

Potężne rozwiązanie kreślarskie dla każdego klienta

Wykonujemy projekty wnętrz, inwentaryzacje, projekty budowlane. Wspieramy firmy poprzez outsourcing CAD, dzięki czemu firmy nie zatrudniające na stałę porojektanta mają zapewniony stały dostęp do najnowszego oprogramowania i profesjonalistę który je wykona lub wesprze w jego realizacji

Dowiedz się więcej

Premierowe usługi szkoleniowe i kreślarskie dla każdego klienta

Wykonamy dla Państwa rysunki, zapewnimy koordynację i nadzór nad całością projektu. Przeszkolimy Państwa pracowników, wesprzemy przy wykonywaniu pierwszych projektów zapewniając bezstresową samodzielną pracę.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIA, PROJEKTY, WSPARCIE CAD TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasza firma

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Od 1996 roku zajmujemy się Państwa edukacją w technikach Komputerowego Wspomagania Projektowania. Wyspecjalizowaliśmy się w programie Autocad, który wyznaczył standardy rysunkowe w wielu dziedzinach i jest jednym z najbardziej cenionych programów pomagających w tworzeniu projektów wielobranżowych.

Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zapraszamy do kontaktu

Biuro: 01-914 Warszawa, ul. Włościańska 15 lok.24

Tel. kom.: +48 501 194 700

e-mail: e-mail

Nie wyrażamy zgody, na wykorzystywanie naszych danych do kontaktu w celach marketingowych, promocyjnych itp.